Sodapop İle Etkileyici Bir Müzik Deneyimi

TheSodapopspeaker boyundan büyük işler başaran bir portatif speaker.  Küçük portatif hoparlörerin genel sorunu olan zayıf ses sorununu aşmaya çalışan İskandinav tasarımcılar bu sorunun üstesinden gelmiş gibi.

Sodapop-tasarimseyri-3

Sodapop,  odaklanmış olduğu kalitesiz ve yetersiz ses probleminden kurtulmak için kendi taşıma çantası olan ve bir soda şişesini andıran özel bir camdan yardım olarak bu sorunun çözümünü sağlıyor. Taşıma çantasına bağlanan Sodapop, kullanıcılara daha yüksek ses kalitesi, iki kat daha fazla bas ve genel olarak üstün ses sağlayan kompakt bir portatif kablosuz hoparlör  haline geliyor.

sodapop_tasarımseyri
Ürünün farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Özel olarak üretilen bas şişe, hoparlör ünitesini için de barındıran koruyucu bir çanta görevi görüyor. Sodapop kendi şişesi haricinde dünyanın hemen her yerinde kullanılan çoğu plastik şişesi  ile de uyumlu.

sodapop_tasarımseyri-2Kendi şişesi ile kullanılan Sodapop hapörler, şişenin içindeki havayı kullanarak ses seviyesini 10dB kadar arttırabiliyor. İnsan kulağın da 10dB’lik bir ses artışı yaklaşık iki kat yüksek ses seviyesi demek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir