Rekonects yeni nesil not defteri

not-defteri-tasarımı

Son günlerde yükselen kağıt fiyatları bizleri biraz korkutsa da haberimizde ki not defteri bu konudaki korkunuzu biraz azaltabilecek tatlılıkta.

Bir not defteri için alışık olduğumuz amerikan ciltleme sistemini kullanmak yerine mıknatıslı bir ciltleme sistemine sahip olan bu not defteri biraz aşırı bir durum gibi gelse de, Rekonect’in nasıl çalıştığını görünce, hemen bir tanesini almak isteyebilirsiniz.

Suni deriden oluşan kapağı sayesin de sıradan bir not defteri gibi görünen Rekonect, manyetik yapısı ile not almayı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor. 12×18 cm boyutunda olan bu defter eskiz yapmak için biraz küçük olsa da not tutmak için yeterli bir büyüklükte diyebiliriz.

mıknatıslı-not-defteri

mıknatıslı-not-defteri-2

Mıknatıslı yüzeyleri sayesinde sayfaların düzenini kendiniz oluşturabilir, kolayca çıkarıp karıştırabilir ve sayfaları tekrardan eşleştirebilirsiniz. Boş, noktalı, çizgili ve kareli sayfalar sayesinde üzerine istediğiniz herşeyi yazıp çizebilirsiniz.

 

yeni-nesil-not-defteri

Aynı zaman da cilt kısmında bulunan metal kısım sayesinde, metal bir kalemi kolaylıkla tutturabilirsiniz, böylece etrafta kaybolan kalemlerinizi rahatlıkla bulabilirsiniz

kareli-boş-not-defteri

Henüz ülkemiz de bulunmayan ve yurt dışın da satışa sunulan Rekonect 30$ gibi bir fiyatla alıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir