Keyshot Nedir? Özellikleri ve Tanımı

Keyshot
Keyshot Nedir

KeyshotKeyshot  gerçekçi görseller almanızı sağlayan render ve animasyon yazılımıdır. Bir çok görselleştirme programlarının  dosya formatı desteğiyle çalışmakta olan Keyshot, rakiplerinin aksine ekran kartı ile değil donanımızın GPU sistemi ile çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde yüzlerce lira verilip alınan ekran ekran kartları olmadan da gerçekçi görseller ve animasyonları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Keyshot genellikle ürün görselleştirme esnasında tercih edilse de iç mekan tasarımlarında da tercih edilmektedir. Geniş materyal kütüphanesi, hazır ışıklı sahneleri, animasyon yapma özelliği, ve tüm  bu saydığımızı özellikleri geniş ayarlama menüleri ile kişiselleştirebilme imkanı ile Keyshot hız ve kaliteyi aynı anda vermektedir. Keyshotı daha detaylı inceleyecek olursak;

keyshot_nedir

 

Basit arayüzü

KeyShot basit kullanıcı arayüzü ve karışık olmayan menüleri sayesinde kullanıcıya kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Hızlı Render

İster küçük bir dizüstü bilgisayar kullanın, ister çoklu işlemcili bir sunucu, KeyShot için önemli olan mevcut çekirdek sayınız..

Görsellerinizi daha hızlı oluşturun
KeyShot, Windows ve Mac’te bulunan CPU’nuzun gücünü siz aksini ayarlamadıkça % 100’ünü kullanır. Özel bir grafik kartı gerektirmez ve tüm CPU gücü ile eşsiz performans gösterir.
Fikirlerinizi daha erken sunun.
KeyShot, tüm ürün geliştirme süreci boyunca, en geniş 3D dosya formatı desteğiyle ve konseptten nihai ürüne akışkan bir iş akışı için LiveLinking teknolojisiyle bütünleşir.
LiveLinking ™

LiveLinking teknolojisi sayesinde yükleyeceğiniz eklentiler ile  3D modelleme yazılımınız ile KeyShot arasında bir bağlantı kurabilirsiniz. Halihazırda uygulanan herhangi bir görüş, materyal, doku veya animasyon kaybetmeden modelleme ekranında yapabileceğiniz değişiklikleri tek tuşla güncelleyebilmenizi sağlayan eklentiler ve bu eklentiler sayesinde, modelinizi çalışmaya ve incelemenize devam ederken, yapmış olduğunuz tüm değişiklikleri bir tuşa basarak KeyShot’a gönderebilirsiniz..

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

KeyShot herhangi bir özel donanım veya grafik kartı gerektirmemektedir. Performansını sisteminizdeki çekirdek sayısı ile doğrusal olarak ölçeklemektedir. Tavsiye edilen sistem gereksinimi ise;

Microsoft Windows

INTEL Pentium 4 veya daha iyi
veya AMD işlemci
Windows 7, 8 veya 10 64 bit
veya Windows Server 2012 veya üstü
OpenGL 2.x veya daha yüksek

Apple OS X

Mac OS X 10.8 veya üstü
INTEL tabanlı Mac, Core2Duo veya üstü
3 tuşlu fare, dahil. Sihirli Fare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir