Keyshot 8’e Merhaba Deyin!

keyshot_8

Keyshot bildiğiniz üzere gerçek zamanlı render ve animasyon görselleri almaya yarayan, kullanımı oldukça kolay, bir o kadar hızlı olan bir görselleştirme yazılımı.  Bir çok 3 boyutlu görselleştirme programı ile uyumlu olan Keyshot bir çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmakta.

Yaklaşık 3 ay önce Keyshot’un yeni bir sürümünün yolda olduğunu duyuran Luxion şirketi geçtiğimiz hafta Keyshot 8 hakkında yaklaşık 1dk süren bir video sızdırdı. Bu video da dikkatimizi çeken detayları sizlerle paylaşmadan duramazdık tabiki de ama önce video hakkında bir şeyler demeden önce gelin bir göz atalım.

Güncellenmiş bir kütüphane

Keyshot 8 hakkında ilk gözümüze çarpan ilk detay güncellenmiş geniş bir kütüphanenin bizi beklediği şüphesiz.  Bu geniş kütüphane ile beraber Keyshot gerçekçi ürün görselleri ile öne çıkan yüzünü CG Artislerine de dönerek bir selam çakmış gibi.  Buda demek oluyor ki Keyshotu önümüzdeki günlerde CG forumlardında sıksık görmeye başlayacağız.

Yeni animasyon efektleri mi yolda?

Videonun çoğunluğu görsellerden oluşsa da aralara eklenmiş hareketli görseller, yeni kütüphanede yeni animasyon seçenekleri de olabilir mi sorusunu akla getirdi. Bu konuda net bir şey demek zor fakat tasarımseyri.com olarak bu konuda umutlu olduğumuzu belirtmeden geçmeyelim.

Güzel bir haber

Luxion şirketi kısa bir süreliğine Keyshot 7 lisansı alacak veya önceden almış olan kullanıcılarının, Keyshot 8’e sürümüne sürümünü yükseltmesini ücretsiz yapacağını da kendi sitesini duyurdu. Keyshot 6 ve 5 lisansına sahip kullanıcılar için bu seçenek malesef geçerli değil.

keyshot_8
Keyshot 8 ile alınmış bir render.

Keyshot 8 hakkında videoyu baz alarak gözümüze çarpan detayları sizler için inceledik. Yakın zamanda da Keyshot 8 hakkında yeni gelişmelerin yaşanacağına şüphemiz yok. Keyshot kullanıcıları olarak konuyu yakından takipte olduğumuzu da siz kullanıcılara bildirmeden geçmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir