Keyshot 8 artık kullanımda

tasarimseyri-keyshot-8

Keyshot 8

Gerçek zamanlı 3D render ver animasyonlar oluştumanız için en hızlı ve en güçlü yazılımlardan biri olma yolunda hızla ilerleyen Keyshot. Geçtiğimiz günlerde Luxion firmasnın yeni amiral gemisi olan Keyshot 8 sürümünü kullanıcıların hizmetine sundu. Keyshot 8 görsellerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyacağınız gelişmiş özellikleri ile adından söz ettirmeye devam edecek gibi.

Resimlerinizi gerçek zamanlı olarak stilize etmenize olanak sağlayan Keyshot 8 ile renderlarınıza  ışık ışınları ekleyebilir, bloklar oluşturabilir 3D dokular oluşturarak yeni görseller ortaya çıkarabilirsiniz, üstelik bunlar sadece buz dağının görünen kısmı, Keyshot 8 hakkında daha fazla bilgi için videoyu izleyebilir, luxion firmasının sitesine bakabilirsiniz.

Keyshot Nedir?

Keyshot  gerçekçi görseller almanızı sağlayan render ve animasyon yazılımıdır. Bir çok görselleştirme programlarının  dosya formatı desteğiyle çalışmakta olan Keyshot, rakiplerinin aksine ekran kartı ile değil donanımızın GPU sistemi ile çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde yüzlerce lira verilip alınan ekran ekran kartları olmadan da gerçekçi görseller ve animasyonları kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Devamı için..

Keyshot 8’e merhaba deyin!

Yukarıda listelenen özelliklerin yanı sıra, Keyshot’ın yeni sürümün de ton eşleme, gölge, parlaklık noktaları ve renk ayarlamaları yapabilmenizi sağlayan “Image Styles”  özelliğide öne çıkan önemli bir yenilik olduğunu belirtelim.

tasarimseyri-keyshot-8-son-sürüm

KeyShot 8, Windows 7+ ve Mac OS X 10.8+ sürümleri uyumlu olarak çalışmaktadır.

Keyshot 8, Rhinoceros, 3ds Max, Cinema 4D, Maya ve ZBrush gibi bir dizi DCC ve CAD yazımları ile entegrasyonlu olarak  yayımlandı.

Temel HD sürümünün yeni bir lisansı 995 $, Pro sürümü 1,995 dolar. KeyShotXR ve ağ oluşturma eklentileri içeren bir Enterprise lisansı ise 3,995 dolar olarak satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir